Ze św. Mikołajem na Mount Everest
555
post-template-default,single,single-post,postid-555,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Ze św. Mikołajem na Mount Everest

Wyrusz ze Św. Mikołajem na Mount Everest!

W niedzielę – 19 grudnia 2021, zapraszamy dzieci i rodziców na plac przed Stodołą Kultury w Jerzmanowej na spotkanie z co roku mocno przez wszystkich wyczekiwanym Gościem. Startujemy o godz. 14:00.

W PROGRAMIE:

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, dekorowanie pierników, świąteczne zabawy i animacje, warsztaty ozdób choinkowych, konkurencje sprawnościowe i prezenty!

Jarmark świąteczny!

Przyjdź! Odbierz prezent od Mikołaja i dołącz do bicia rekordu Gminy Jerzmanowa w wspinaczce z Św. Mikołajem na Mount Everest!

Stroje mikołajkowe mile widziane!

Zbiórka charytatywna! – podczas imprezy zbieramy na leczenie Julki i Karolinki Rabenda.

W ramach Mikołajek 2021 połączonych z jarmarkiem rozdane zostaną paczki dla dzieci urodzonych w latach 2007-2020, stale zamieszkałych na terenie Gminy Jerzmanowa. Rodzicu! Wypełnij oświadczenie i dostarcz je do GCK w Jerzmanowej (ul.Głogowska 8), biblioteki w Jerzmanowej (ul. Głogowska 19b) lub Jaczowie (ul. Główna 1) do dnia 17.12.2021r. i odbierz kupon prezentowy.

Oświadczenie na kupon prezentowy do pobrania poniżej.

REGULAMIN ODBIORU PACZEK MIKOŁAJKOWYCH .pdf

Oświadczenie – Mikołajki 2021.pdf