Startuj po zdrowie!
632
post-template-default,single,single-post,postid-632,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Startuj po zdrowie!

Stratuj po zdrowie podczas Spotkania Kultur 23 lipca w Jerzmanowej!

Podczas Spotkania Kultur Jerzy Górski będzie promował aktywność fizyczną, po którą „sięgnąć” będzie można
w  specjalnej strefie  uruchomionej na potrzeby  promowania kultury fizycznej.

W ogródku sportowym czeka moc atrakcji dla całej rodziny! Między innymi ścianka wspinaczkowa, pięciobój, triatlon na sucho i tor z przeszkodami.

W namiocie profilaktycznym, który zostanie  zlokalizowany na terenie imprezy odbędą się pogadanki profilaktyczne
z  Jerzym Górskim – polskim triathlonistą, mistrzem świata w podwójnym Ironmenie. Postać J. Górskiego  znana jest lokalnie i ponadlokalnie za sprawą książki i  głośnego filmu pt. „Najlepszy – gdy słabość staje się siłą”, w którym ukazano jego życie w szponach narkotyków, ponad 14- letnią walkę z nałogiem oraz drogę do osiągnięcia sportowych sukcesów mistrzowskich. Dziś Jerzy Górski jest cenionym działaczem sportowym, popularyzatorem i organizatorem imprez. Prowadzi spotkania z młodzieżą, rodzicami dzieci, pomaga odnaleźć się ludziom  pokiereszowanym przez życie.  Spotkanie z Jerzym Górskim w namiocie profilaktycznym  da możliwość osobistego poznania i rozmowy.