Gminny Dzień Dziecka 2024
925
post-template-default,single,single-post,postid-925,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Gminny Dzień Dziecka 2024

Bądźcie gotowi na moc wrażeń! Już 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka szykujemy dla Was po raz kolejny fenomenalną rodzinną rozrywkę. 

Moc niezwykłych atrakcji, zabaw, kreatywnych zadań, wyzwań i konkursów.  W tym dniu, na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej powstanie już po raz trzeci miasteczko biznesowe, w którym królować będzie odrębna waluta a wraz z nią MALI MISTRZOWIE BIZNESU! 

Zapraszamy wszystkie dzieci – małe i duże na Gminny Dzień Dziecka pn. „Mali Mistrzowie Biznesu” do Jerzmanowej.  

CO WAS CZWEKA?

Przygotowaliśmy mnóstwo zabawnych i edukacyjnych atrakcji.  Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w różnych zawodach i zdobywać „goldiaki” (pieniądze stworzone specjalnie na potrzebę tego wydarzenia), a następnie wydawać je w strefach rozrywki, relaksu czy w sklepiku!

W STREFIE ZARABIANIA

Zadania do wykonania na stanowiskach: stolarz, elektryk, leśnik, żołnierz, policjant, jubiler, chemik, ilustrator, rolnik, strażak, weterynarz, lekarz, artysta i projektant mody.

W STREFIE WYDAWANIA:

Wystawa pająków! (Podczas której dzieci biorą pająki na ręce!!!) Metamorfozy w studiu piękności, rozrywka na dmuchańcach, skakańcach, w małpim gaju i namiocie gameingowym. Przejażdżki ciuchcią, owocowy rower, trampoliny, łódeczki, bungee run,  sklep z towarem i wiele, wiele innych.

PONADTO:

POCZĘSTUNEK, STREFA MALUCHA (0-3) a w niej: namiot balonowy, gry sensoryczne i kącik relaksu

DATA: 1 czerwca 2024

GODZINA: 14:00 – 18:30 

MIEJSCE: Zespół Pałacowo-Parkowy w Jerzmanowej oraz Stodoła Kultury w Jerzmanowej


Są z nami!

SPONSORZY:

PARTNERZY:

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie

OSP Jerzmanowa

4 Batalion Inżynieryjny w Głogowie