Apel do rodziców
113
post-template-default,single,single-post,postid-113,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Apel do rodziców

Rodzicu zwróć uwagę na  to czy Twoje dziecko nie dewastuje mienia.

Od maja odnotowujemy przy WDK w Jaczowie coraz liczniejsze i śmielsze  poczynania młodzieży, która gromadzi się  przy  obiekcie. Powyrywane  ławki, zmieniające codziennie lokalizację,  wydłubywany styropian z elewacji zewnętrznej oraz  wszędobylstwo  śmieciowe to tylko niektóre pozostałości  lajtowych  wieczornych spotkań.

Nie zrozumcie nas źle. Też byliśmy młodzi i gromadziliśmy się  w różnych miejscach. Niech młodzież spotyka się, słucha muzyki, gra w kosza. Ale miejcie  też świadomość, że  to z Waszych podatków  płacimy za  łatanie dziur, kilkunastokrotne  w tym roku  przykręcanie ławek, zamiatanie  śmieci.

Drodzy mieszkańcy bądźcie czujni, nie zatrzymujcie wzroku na  własnym ogrodzeniu. Spójrzcie  na to co  Was otacza i nie bójcie się zwrócić uwagi gdy dewastowane  są  miejsca użytkowania publicznego.