Zarządzenie Wójta Gminy Jerzmanowa
422
post-template-default,single,single-post,postid-422,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Zarządzenie Wójta Gminy Jerzmanowa

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Jerzmanowa oraz pracowników Urzędu Gminy Jerzmanowa, urząd będzie działał w trybie wewnętrznym i zostaje zamknięty dla dostępu interesantów od dnia 5 października do odwołania.

Mieszkańcy Gminy mają możliwość załatwienia spraw:

  1. Telefonicznie, pod numerem 76 831 21 21,
  2. Drogą elektroniczną,
  3. Poprzez platformę ePUAP: /xo4868ilgy/skrytka,
  4. Za pośrednictwem korespondencji pocztowej.

W przedsionku budynku urzędu oraz na stronie internetowej urzędu udostępnia się wszelkie obowiązujące wzory druków oraz wniosków. 

Interesanci, którzy przybyli do urzędu w celu pozostawienia pisemnego wniosku, pozostawiają wniosek poprzez wrzucenie do urny ustawionej w przedsionku budynku urzędu.

W przypadku zaistnienia konieczności osobistego pilnego załatwienia sprawy w urzędzie, przyjęcia interesantów odbywać się będą w sali obrad, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu i godziny spotkania.