Wielkanocne inspiracje – zapraszamy do zabawy!
473
post-template-default,single,single-post,postid-473,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Wielkanocne inspiracje – zapraszamy do zabawy!

Wielkanocne inspiracje – zapraszamy do zabawy!

Tradycją kultywowaną od kilku lat w Gminie Jerzmanowa jest JARMARK WIELKANOCNY z atrakcyjnymi stoiskami, przygotowywanymi przez mieszkańców, z dobrą muzyką i strawą. Niestety sytuacja pandemiczna odebrała nam – organizatorom, przedstawicielom sołectw, KGW, stowarzyszeń, a także uczestnikom Jarmarku możliwość przeżywania Niedzieli Palmowej w taki właśnie sposób. Mamy więc propozycję dla Was: pod hasłem „Wielkanocne inspiracje” zachęcamy mieszkańców do udziału w zabawie.

Co trzeba zrobić?

Nasza zabawa polegać będzie na przesyłaniu nam ciekawych fotografii i opisów, z których wykonamy galerię on–line. Opisy mogą zawierać przepisy na wielkanocne smakołyki, a zdjęcia ukazywać kolorowe palmy, wielkanocne rękodzieło, propozycje dekoracji świątecznych stołów, krótko mówiąc Wasze wielkanocne inspiracje, które zachęcą innych do skorzystania z porad.

Gdzie podesłać?

Na opisy i fotografie czekamy pod adresem b.reszczynska@gckjerzmanowa.pl

Cel zabawy?

Z nadesłanych zdjęć i opisów stworzymy galerię, która publikowana będzie podczas Wielkiego Tygodnia, a osobom które pochwalą się swoimi dziełami obiecujemy miłe upominki.

3,2,1 start …. zabawę zaczynamy od dziś do dnia 25 marca 2021r

Pokaż swoje wielkanocne dzieła i zainspiruj innych!

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa, zwane dalej GCK Jerzmanowa.
  2. Inspektorem ochrony danych w GCK Jerzmanowa jest pan Tomasz Wadas dostępny pod numerem telefonu 570 170 137 .
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia zabawy pt. „Wielkanocne inspiracje” i potwierdzenia odbioru nagród.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą użytkownicy Internetu oraz pracownicy GCK.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres1 roku.
  6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2018r.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w konkursie. Jest Pan/Pani zobowiązana/y do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych brak możliwości udziału w konkursie.