Najmy sali w Jaczowie wreszcie z wyposażeniem kuchennym
119
post-template-default,single,single-post,postid-119,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Najmy sali w Jaczowie wreszcie z wyposażeniem kuchennym

Dla najemców sali  WDK  w Jaczowie mamy  bardzo dobrą informację. Od tygodnia w naszym posiadaniu jest wyposażenie kuchenne i zastawa stołowa, których  dotychczasowym  dysponentem  było Koło Gospodyń Wiejskich w Jaczowie. Panie przez wiele lat pobierane  opłaty za wynajem naczyń przeznaczały na  zakupy,   gromadząc i uzupełniając  wyposażenie w taki sposób  by było funkcjonalne i nikomu go nie zabrakło. Niedawno jednak zdecydowały o  przekazaniu  kuchennych  sprzętów do GCK.

Sala WDK w Jaczowie była jedynym obiektem administrowanym przez GCK,  który najmowany był bez  zastawy i wyposażenia kuchennego. Klient musiał sam zabiegać  o wypożyczenie,  dlatego ucieszyła nas decyzja pań z KGW. Teraz nasi klienci  otrzymają, podobnie jak w  innych obiektach, wraz z kluczami  do sal  również  kompletny zestaw naczyń i obrusy.  I co ważne!  W cenie opłaty stałej za najem, która nie została podwyższona na skutek przejęcia wyposażenia.