Dodatkowa wystawka odpadów wielkogabarytowych
526
post-template-default,single,single-post,postid-526,single-format-standard,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Dodatkowa wystawka odpadów wielkogabarytowych

27 października odbędzie się druga w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz odpadów elektronicznych i elektrycznych.

✅Podczas zbiórki ODDAJEMY m.in.: meble, dywany, wykładziny, rowery, wózki oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (pralki, lodówki, telewizory, monitory, golarki, suszarki itp.).
✅Zbiórka nie obejmuje takich przedmiotów jak: części samochodowe, opony, odpady budowlane i remontowe, armatura sanitarna, odpady biodegradowalne, odpady szkodliwe i niebezpieczne (farby, lakiery, kleje, oleje, środki ochrony roślin i opakowania po nich), tekstylia/odzież i odpady zmieszane.
✅Poza terminem zbiórki, odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można nieodpłatnie przekazać do Centralnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest w Polkowicach przy ul. Działkowej 18. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00, oraz w soboty od 10:00 do 15:00.
✅W przypadku wątpliwości, czy dany przedmiot podlega zbiórce – prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: ☎️76 847 91 30.
Informacje dotyczące opłat oraz deklaracji można uzyskać w siedzibie ZGZM ul. Mała 1 w Polkowicach w godzinach 7:30 – 15:30 lub pod numerem telefonu ☎️76 840 14 90.